Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
24 січня 2020 року у читальній залі Інституту філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася науково-практична конференція для учнів-членів МАН відділень мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Миколаївського територіального відділення
Із метою підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників у роботі з дітьми з особливими потребами в напрямі організації рухової активності 21 січня 2020 року проведено обласний воркшоп «Сходинки фізичного розвитку
Сьогодні запустили освітню онлайн платформу з навчання цифрових навичок українців. Дія: цифрова освіта — https://osvita.diia.gov.ua Цей проєкт - право на безкоштовну освіту в цій сфері.
З цифровими навичками ви зможете ефективно
01.01.2020 НАГАДУЄМО та ЗАПРОШУЄМО БРАТИ УЧАСТЬ! 01/11/2019 З метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення учнівської молоді до активної участі у мистецькому
26 грудня 2019 року на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва відбулося засідання ради професійної освіти Миколаївської області під головуванням заступника голови ради професійної освіти Миколаївської області, директора
26 грудня 2019 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь начальники відділів (управлінь) освіти; об’єднаних територіальних громад,
23 грудня 2019 року на платформі Українського національного інформаційного агентства Кабінету міністрів України відбулася прес- конференція представників влади, вчених, практиків і громадськості, присвячена позашкільній освіті за темою: «Позашкільна освіта -2019:
23 грудня 2019 року у Спілці журналістів України (м. Київ) відбувалося урочисте нагородження переможців Х Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!».
Учасниками ювілейного Конкурсу стали 466 старшокласників із 24