Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Акція #ворогамкришка організована Благодійним фондом "ОВЕС", котрий збирає пластикові кришки на переробку, а на отримані кошти закуповують дрони для ЗСУ.
Ми продовжуємо збір кришечок в нашій школі!
Рухаємося далі, не стоїмо осторонь, збираємо кришечки!
28 квітня 2024 року вихованці Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь у 2 етапі Кубку Кіровоградської області зі спортивного орієнтування. Змагання, організовані комунальним закладом
Вихованці гуртка розпису, ліплення, писанкарства «Барви» обласного Будинку художньої творчості, керівник Вероніка Коваль, на заняттях розширили знання про види декоративно-ужиткового мистецтва, удосконалили вміння та навички виконання петриківського розпису. Діти створили
В Комунальному закладі «Миколаївська спеціальна школа №6» Миколаївської обласної ради днями відбулася навчальна евакуація під керівництвом інженера з охорони праці Федоровської Л. під лозунгом «Безпека в житті – життя в
Упродовж квітня – травня 2024 року в режимі онлайн відбуватимуться змагання в рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра «Джура») у трьох вікових групах.
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що 17-19 квітня 2024 року у місті Кропивницькому Комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» спільно
Упродовж багатьох років Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) проводяться змагання в рамках відкритої Першості з військово-прикладних видів. Не став винятком і 2023
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 15.12.2023 № 239 «Про проведення обласного (заочного) конкурсу солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки» протягом січня-квітня 2024 року обласним Будинком художньої
Вихованці гуртка розпису, ліплення, писанкарства «Барви», керівник Вероніка Коваль, протягом звітного тижня готувалися до конкурсу «Обличчя української мрії», грали у вебквести, повторювали вивчений матеріал. Метою занять було навчити дітей відтворювати
З метою вивчення здобувачами освіти біологічних особливостей тварин даного виду, проведення моніторингу чисельності виду на певній території, сприяння формуванню в учнів переконань, моральних принципів та активної життєвої позиції у