Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
05 грудня в рамках проведення навчально-педагогічної практики експерименту «Дуальне навчання в професійній підготовці педагогічних працівників позашкільної освіти» відбулася нарада в режимі онлайн «Зустріч-знайомство з обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної
Волонтерство - це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує колектив та веде вперед.
Дуже приємно отримувати вітання та вітати один одного.
Дякую Євгеній Нотевський
З 06 по 25 грудня 2023 року, за ініціативи Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ), проводиться Акція «Смаколики Найчемнішим» до дня Збройних Сил
Протягом тижня для онлайн-розкладу ОБХТ, який був розміщений на платформі Facebook, заняття в синхронному режимі запропонували керівники гуртків та студій ОБХТ Людмила Шепелевич, Вікторія Панченко, Ірина Василенко, Дмитро Чуприна, Лариса
ГО «Про.Світ» пропонує послугу безкоштовних онлайн-консультацій для освітян, представників місцевого самоврядування, керівників закладів загальної середньої освіти чи тих, хто втілює зміни в освіті на місцях.
Ця послуга дає педагогам можливість сформувати
Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді за підтримки департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації з
Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проєкту «На Урок»: «Ресурсне відновлення під час кризових ситуацій».
Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі розміщений на сайті
24 листопада 2023 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) в режимі онлайн проведено тур «Мінна безпека» відкритої Першості МОЦНПВТК УМ з військово-прикладних видів
Директор обласного Будинку художньої творчості Лариса Щукіна пройшла конкурсний відбір на участь у навчальній програмі Корпусу миру. Навчання за програмою Корпусу миру Peace Corps Ukraine та Агенції міжнародного розвитку США
Захід організовано за ініціативи директора МОІППО Василя Шуляра, методиста кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО Ольги Мілєйко, заступників директора закладів освіти інтернатного типу Яни Котенко й Олени Кравченко.
Ольга