Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Сучасні класифікації дитячого темпераменту зводяться до 3 типів: легкий, повільний та складний.
Діти зі «складним» темпераментом часто мають вольовий та наполегливий характер. Визначити це можна за такими ознаками:
· швидкі дії
Сучасний світ знає, що державність мови є важливим чинником самовизначення нації, надійною основою розвитку країни.
У надважкий час російсько-української війни це свято особливо значуще і для нашої держави. Адже мова –
21 лютого – Міжнародний день рідної мови! Це відносно молоде свято, але кожен відзначає його із трепетом, адже рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не
20–21 лютого 2024 року Олена Савіцька завідуюча методичним відділом обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, взяла участь у Відкритій онлайн-конференції «Презентація досвіду роботи з технологією проєктного менеджменту», організатором
18 лютого 2024 року відбулись відкриті обласні змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях (пішохідний туризм, особисто) (далі – Змагання). Захід організовано Відокремленим підрозділом Громадської організації «Федерація спортивного туризму України»
У надважкий час російсько-української війни це свято особливо значуще і для нашої держави. Адже мова – це теж зброя, яка допомагає виборювати перемогу.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Миколаївському
Кожен учасник може позмагатися за одну з трьох нагород: 1 місце - 15000 гривень; 2 місце - 5000 гривень; 3 місце - участь у розмовних клубах(англ.мова).
Уся інформація та новини гранту на сторінці проєкту: https://www.englishdom.com/ua/blog/scholarship/
Для того
14–19 лютого 2024 року Вікторія Голянич, заступник директора з навчально-методичної роботи, та Олена Савіцька завідуюча методичним відділом обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної
19 лютого в медіа центрі обласного Будинку художньої творчості вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» Анастасія Кучер провела для всіх охочих тренінг «Медіа грамотність у повсякденному житті». Це вже
17 - 18 лютого 2024 року в концертній залі Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана (м. Київ) в очному форматі проходив Міжнародний фестиваль мистецтв «Підкори сцену». Його активними учасниками стали старші