Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Лідери на старт!

12/01/2022

   Талановиту та активну молодь запрошуємо взяти участь в обласному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року», який проводиться на виконання Програми підтримки та розвитку молоді Миколаївщини 2021-2023 роки, затвердженої Рішенням  Миколаївської обласної ради від 23 грудня 2020 року № 32.

Конкурс проводиться з 05 листопада 2021 року по 15 квітня 2022 року у три етапи: Організатори конкурсу: департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та обласний Будинок художньої творчості Миколаївської обласної ради пропонують лідерам органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти проявити свої лідерські якості  у цікавих конкурсах: презентувати проєкти, проведені у своєму закладі освіти протягом навчального року, поділитися управлінським досвідом, чітко сформулювати, висловити та відстояти свою власну думку, продемонструвати успішну командну роботу. 

У поточному навчальному році обласний конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» стане своєрідним брейнстормінгом, який допоможе виявити позитивний досвід з помилок та досягнень органів учнівського самоврядування, знайти якісно нові форми і методи згуртованості учнівської молоді поширити та впровадити досвід кращих лідерів учнівського самоврядування у практику роботи спільноти старшокласників закладів освіти  міських (сільських, селищних) громад.

Майбутні лідери! Чекаємо на Ваші заявки та конкурсні матеріали до 14 січня 2022 року на електронну адресу lider_roky@ukr.net

Всі новини →