Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Професійна (професійно-технічна) освіта
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Професійна (професійно-технічна) освіта

 


Нормативна база
Оголошення
Мережа закладів професійної (професійно – технічної) освіти
Громадське обговорення
Актуальна інформація
РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ
Рада професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області

Інформація про приймальні комісії

  Завантажити
Формат: DOCX | Добавлен: 02/07/2019 08:27:19
41Kb Скачать скачать

До уваги учнівської молоді!

LIKAR.INFO ДАРУЄ СТИПЕНДІЮ НА НАВЧАННЯ КОНКУРС "РОЗУМНИМ БУТИ МОДНО"

Вступна кампанія у 2020 році у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївщини

Професійно-технічна освіта – це можливість опанувати професію за короткий проміжок часу (від 6 місяців до 3-х років), розпочати кар’єру вже під час навчання, отримувати стипендію та безкоштовний гуртожиток. Крім того, учні профтехів проходять оплачувану практику на підприємствах.

Вступна кампанія до закладів профосвіти у 2020 розпочинається у травні-червні й триває до 1 вересня. Докладні терміни та конкурсний відбір кожен профтех визначає у своїх Правилах прийому, які зазвичай розміщуються на сайтах закладів у розділах для вступників.  

У період карантину приймальними комісіями закладів професійної (професійно-технічної) освіти Міністерство освіти і науки України рекомендує здійснювати роботу із вступниками дистанційно, використовуючи інформаційні матеріали, розміщені на офіційному сайті Міністерства у розділі  «Вступ 2020: Профосвіта» (http://bit.ly/Vstup2020 або https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita).

 

Перш ніж подати документи до профтеху, важливо більше дізнатися про обрану професію і матеріально-технічну базу закладу, можливості для навчання за дуальною формою. Для цього можна відвідати їх профорієнтаційні заходи або, наприклад, Дні відкритих дверей (докладніше: http://bit.ly/dni-vidkritih-dverej).