Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Дошкільна освіта
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Дошкільна освіта

 

 

2019 року в області функціонують 562  заклади дошкільної освіти  (40,5 тис. дітей). Із загальної кількості 550 закладів дошкільної освіти (97,9%) - комунальні, 5 (0,9%) - відомчі, 7 (1,2%) - приватні.

Для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, у м. Миколаєві, м. Первомайську, м. Вознесенську, м. Южноукраїнську, Доманівському районі функціонують:

- 76 закладів дошкільної освіти, 174 групи спеціального призначення для дітей з вадами зору, мови, інтелекту, опорно-рухового апарату (2362 дитини);

- 13 санаторних закладів дошкільної освіти, 78 груп для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та захворюваннями органів дихання (1828 дітей).

В області 1511 дошкільників, які з різних причин не відвідують дитячі садки, охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Охоплення дітей дошкільного віку закладами дошкільної освіти становить 93,5%.

Органами управління освітою на місцях запроваджено різні форми охоплення дітей дошкільною освітою: 633 - навчаються та виховуються в групах короткотривалого перебування дітей, 16 - в групах для дітей дошкільного віку при закладах загальної середньої освіти. Усіма формами дошкільної освіти в області охоплено 98% дітей дошкільного віку від трьох до 6 (7) років.

2019 року на 100 місцях у дитячих садках області виховується 111 дітей (зменшення у порівнянні з минулим роком на 6 дітей


Нормативна база Мережа закладів дошкільної освіти
Актуальна інформація