Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Оздоровчий сезон
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Оздоровчий сезон

Літній оздоровчий сезон триває

 

Свіже повітря, сонце, теплий пісок, конкурси та розваги – все це поєдналося у дитячих оздоровчих таборах «Орлятко» і «Вітрила» Миколаївської обласної ради.

З початку сезону оздоровлено більше 600 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Завершиться черговий оздоровчий сезон 29 серпня 2019 року.

Також в оздоровчому центрі «Орлятко» оздоровлюється 30 дітей з Донецької області, які проживають на лінії розмежування в районі проведення АТО/ООС.

Усміхнені обличчя, радісні голоси, рухлива активність дітей свідчать про те, що праця дорослих, їх старання і затрачені ресурси не марні. 

 

 

На Миколаївщині завершено роботу пришкільних таборів

 Завершили свою роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міст Миколаєва (52), Южноукраїнська (1), Первомайська (14), Доманівського (5), Єланецького (1), Врадіївського (15), Очаківського (3), Новобузького (24), Новоодеського (7), Казанківського (5), Первомайського (2), Миколаївського (11), Братського (19), Березнегуватського (20), Кривоозерського (19), Арбузинського (2) районів, Благодатненської (50), Радсадівської (4), Володимирівської (1), Ольшанської (2), Коблівської (4), Новополтавської (20), Веселинівської  (5), Березанської (4), Михайлівської  (3), Казанківської (7), Арбузинської (5), Доманівської (6), Куцурубської (5), Нечаянської (3) об’єднаних територіальних громад.

В таборах відпочили 14193 дитини, з них 370 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 170 дітей з інвалідністю, 3256 дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, 358 дітей із сімей, які опинилися у скланих життєвих обставинах.

         Обсяг фінансування пришкільних таборів за рахунок місцевих бюджетів склав 3 263,3 тис. грн

Літній сезон оздоровлення та відпочинку 2019 розпочато!

 

 

Розпочався літній оздоровчий сезон у дитячих оздоровчих закладах Миколаївської обласної ради «Орлятко» та «Вітрила», у яких мають змогу відпочити та оздоровитися 515 дітей, із них: 196 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 110 дітей з особливими освітніми потребами.

З метою забезпечення організованого дозвілля школярів у період літніх канікул розпочали свою роботу пришкільні та мовні табори з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти Миколаївської області.

Попереду на дітей чекають веселий, корисний відпочинок, змістовні, цікаві екскурсії, спортивні ігри та змагання, яскраві враження та гарний настрій!

 

ПОЧАТОК ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ -2019

  
 
Літній відпочинок дітей – невід’ємна частина системи неперервної освіти, що має забезпечити додаткові можливості для духовного, інтелектуального, фізичного та емоційного розвитку, задоволення творчих і освітніх потреб, допомога всаморозвитку.
10 квітня 2019 року департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено спільну нараду за участі директора департаменту Удовиченко О.О., директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Єльчієвої О.Р., начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Бурденко Л.А. щодо підготовки, організації та проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.
Протягом літньої оздоровчої кампанії «Літо - 2019» в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Орлятко» та «Вітрила» Миколаївської обласної ради оздоровлятьсяблизько600дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Відповідно до запрошень Міжнародних благодійних фондів влітку 2019 року 57 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів Миколаївської обласної ради будуть відпочивати та оздоровлюватися у Сполучених Штатах Америки та Італії.

 

 

 

ДИТЯЧІ ОЗДОРОВЧІ ЗАКЛАДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

 

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

Назва закладу

Адреса закладу

ПІБ відповідальної особи за  функціонування табору

Контакти

Оздоровчі заклади Миколаївської обласної ради, які забезпечать оздоровлення дітей пільгової категорії закладів інституційного догляду та виховання дітей

Оздоровчий центр "Орлятко" Миколаївської обласної ради

Миколаївська область, Березанський район, с. Рибаківка, квартал 1, будівля 8

Директор

Могильов Олексій Семенович

orlenok12007@meta.ua

Очаківський дитячий оздоровчий заклад "Вітрила" Миколаївської обласної ради

57500, Миколаївська обл, м. Очаків,
вул. Першотравнева,1-а

В.о. директора

Чокова Юлія Сергіївна

Vitrula_Ochakiv@ukr.net

Стаціонарні оздоровчі заклади

Комунальний заклад "Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку"Лісова казка" Братської районної ради Миколаївської області

55444,

Миколаївська область

Братський район

село Лісове

Директор

Чеботар Олександр Іванович

Відділ освіти Братської РДА

 (05131) 9-12-41,

9-13-42

brtvidosvita@ukr.net

 

Комунальний заклад "Районний табір відпочинку "Пелагеївський" Новобузької районної ради Миколаївської області

55622, с.Пелагіївка вул.Приінгульська, 17

Директор

Кириченко Тетяна Павлівна

Відділ освіти Новобузької РДА

 (05151) 9-18-64

9-18-80

osvitanbg@gmail.com