Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Загальна середня освіта » Громадське обговорення
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Громадське обговорення

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ НАКАЗУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ІНДИВІДУАЛЬНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ В ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ»

 Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу  «Про внесення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах»

Проект наказу розроблено з метою встановлення єдиних підходів до врегулювання порядку здобуття загальної середньої освіти за індивідуальною формою відповідно до Закону України «Про освіту».

Разом із цим, проект передбачає:

- визначення особливостей здобуття освіти за екстернатною (екстернат), сімейною (домашньою)  формами та педагогічним патронажем, які є різновидами індивідуальної форми здобуття освіти, згідно Закону України «Про освіту».

- створення умов для впровадження нових форм здобуття загальної середньої освіти – сімейної (домашньої) та педагогічного патронажу.

 

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 10 грудня 2018 року   
на e-mail: linnyk@mon.gov.ua (Ліннік Олена Олегівна), storchak@mon.gov.ua (Сторчак Ніна Анатоліївна) або  за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135.

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КМУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 27 СЕРПНЯ 2010 Р. № 777»

 Опубліковано 03 грудня 2018 року о 12:31

На виконання вимог Закону України «Про освіту» МОН розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 777».

Проектом передбачено внесення змін до Положення про освітній округ, спрямованих на розбудову ефективної мережі закладів загальної середньої освіти, формування нового освітнього простору, концентрацію та
ефективне використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб учнів (вихованців), створення єдиної системи виховної роботи для забезпечення профільної освіти.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати до 20 грудня 2018 року на e-mail: putsova@mon.gov.ua (Пуцова Анна Андріївна) або за адресою: Міністерство освіти і науки України,
проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135.

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ ЗАКОНУ «ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

 

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ ЗАКОНУ
«ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ»

 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення Проект Закону «Про повну загальну середню освіту».

Зауваження та пропозиції просимо надсилати  до 1 червня 2018 року на електронну адресу:  zakon@mon.gov.ua.  

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ТА НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ТА НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ»

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат».

Проект Положення розроблено відповідно до абзацу сьомого частини четвертої статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, з метою визначення статусу спеціалізованих закладів освіти наукового профілю.

Наступним етапом планується розроблення Порядку про зарахування до наукових ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів, який також буде запропонований для громадського обговорення.

Пропозиції та зауваження до проекту акта просимо надсилати до 05 червня 2018 року на електронну адресу: b_kudrenko@mon.gov.ua