Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » КОНКУРСИ. ПРОЄКТИ » Соціальні проєкти/ініціативи
Українська | Русский | English
Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Соціальні проєкти/ініціативи

.Початок реалізації проєкту «Профілактика ВІЛ-СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб серед педагогічної та учнівської (студентської) громадськості Миколаївської області».

Департамент  освіти і науки облдержадміністрації та благодійний фонд «Баварський дім, Одеса» у 2022 році розпочинає  спільну реалізацію проєкту «Профілактика ВІЛ-СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб серед педагогічної та учнівської (студентської) громадськості Миколаївської області». 19 січня 2022 року директором департаменту Веліховською А.Б. та  директором благодійного фонду  Дегтяренко М.В. підписано договір про співпрацю. Проєкт націлено на навчання класних керівників закладів загальної середньої освіти, кураторів закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти. Планується провести 90 тренінгів та охопити навчанням біля 2000 вчителів. Після навчання педагоги області самостійно проводитимуться тренінги для учнів і студентів з метою формування  запобігання соціально-небезпечних хвороб та виховання культури здоров'я. Зазначений  проєкт фінансується німецьким благодійним фондом «Хліб для світу »/« Brot für die Welt» (Берлін), що надає підтримку Україні в боротьбі зі СНІДом вже більше 15 років.

Конкурс на на кращий соціальний проєкт/ініціативу "Будуємо країну без бар'єрів разом!""

 У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

  Аплікаційна форма
Формат: DOCX | Добавлен: 14/12/2021 16:56:09
16Kb Скачать скачать