Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Відкриття І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine»

23/11/2021

 23 листопада 2021 року відбулось урочисте відкриття І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за участю директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Алли Веліховської. Конкурс відбувся за такими компетенціями: «Перукарське мистецтво» на базі Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»; «Електромонтажні роботи» на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва. Також стартував тиждень професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області у рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти, який започатковано Міністерством освіти і науки України спільно з роботодавцями, міжнародними партнерами та регіональними представниками.

WorldSkills Ukraine – це Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Конкурс також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади.

 

 

 

Всі новини →