Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Онлайн-семінар «Моніторингова діяльність як інструмент управління якістю освіти. Проєктування пріоритетних напрямків в організації методичної роботи»

08/10/2021

07 жовтня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) проведено онлайн-семінар заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Моніторингова діяльність як інструмент управління якістю освіти. Проєктування пріоритетних напрямків в організації методичної роботи».

Захід проведено з використанням можливостей платформи Google – за допомогою сервісу відеотелефонного зв'язку Google Meet.

З метою реалізації завдань заходу Шаповалова Наталія Віталіївна, директор НМЦ ПТО у Миколаївській області, зосередила увагу на основних завданнях професійної (професійно-технічної) освіти у 2021-2022 навчальному році та особливостях роботи керівників методичної служби в частині роботи з педагогічними працівниками, наголосивши на необхідності забезпечення умов для удосконалення ресурсних можливостей кожного педагогічного працівника щодо опанування новими компетентностями, необхідними для проєктування й створення якісного електронного освітнього контенту та застосування технічних можливостей різних платформ для реалізації повноформатного режиму освіти при організації двох форм навчання та дієвої комунікації всіх учасників освітнього процесу в обмежених карантинних умовах, передумовою для чого є осмислена самоорганізація та самоосвіта.

Коваль Наталя В’ячеславівна, заступник директора з навчально-методичної роботи Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва, акцентувала увагу на сучасних освітніх середовищах і проблемах професійної самореалізації педагогів. Поділилася досвідом роботи щодо формування позитивного іміджу сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти (за результатами апробації проєкту орієнтовних критеріїв індикаторів та інструментарію для самооцінювання освітніх і управлінських процесів, організованої Державною службою якості освіти України).

Мосієнко Тетяна Сергіївна, заступник директора з навчально-методичної роботи Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, ознайомила учасників заходу з досвідом, проблемами та перспективами застосування системного підходу до проведення моніторингових досліджень як механізму управління якістю освіти.

Учасники онлайн-семінару поділилися досвідом роботи та власним методичним підходом до проєктування пріоритетних напрямків в організації методичної роботи за результатами моніторингу індивідуальних освітніх траєкторій професійного зростання педагогів.

Обговорено нормативні документи Міністерства освіти і науки України та методичні рекомендації НМЦ ПТО у Миколаївській області щодо організації освітнього процесу.

Результати проведеного заходу будуть висвітлюватися на сайті НМЦ ПТО у Миколаївській області та сторінці «Профтехосвіта Миколаївщини» соціальної мережі Facebook.

Всі новини →