Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Інформація про творчий звіт «Зразкового художнього колективу» гуртка аплікації соломкою та соломоплетіння «Сонячне сяйво» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради

06/04/2021

 05 квітня 2021 року відбувся творчий звіт «Зразкового художнього колективу» гуртка аплікації соломкою та соломоплетіння «Сонячне сяйво» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (керівник Губська Н.М.) щодо підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив».

Програма творчого звіту була цікавою та змістовною. В рамках творчого звіту педагог разом з вихованцями продемонстрував високий рівень майстерності у роботі з матеріалом, різними техніками, знань з історії розвитку декоративного напрямку – аплікації з соломи та соломоплетіння. Викладачем були застосовані інтерактивні методи з перевірки знань.

Переглянувши творчий звіт колективу, членами оглядової комісії прийнято рішення порушити клопотання до Міністерства освіти і науки України про підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив» гуртка аплікації соломкою та соломоплетіння «Сонячне сяйво» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (керівник Губська Н.М.) за високий рівень художньої майстерності, збереження та розвиток надбань декоративно-ужиткового мистецтва, творчу та просвітницьку діяльність.

 

Всі новини →