Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Участь вихованців обласного Будинку художньої творчості у у святкових заходах Резиденції Святого Миколая (м. Київ)

23/12/2019

         З 17 до 20 грудня 2019 року відбулись святкові заходи Резиденції Святого Миколая, з метою підтримки дитячої творчої ініціативи, популяризації історико-культурної спадщини, виховання підростаючого покоління у народних традиціях, залучення підростаючого покоління до розуміння витоків святкових християнських традицій, які відбулись у м. Києві,  в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. В заходах узяли участь творчі колективи і виконавці з різних міст України. Виступили на концерті і вихованці «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Сузіря» (керівник Людмила Доленко) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

            У резиденції панувала казкова атмосфера та чудовий настрій. Також зі справжнім Святим Миколаєм вихованці завітали до воїнів з АТО у центральний Київський  госпіталь. Святковим концертом та подарунками учасники святкових заходів привітали наших захисників та лікарів. 

Всі новини →