Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

УВАГА! Конкурс

Конкурс «Наука заради миру та безпеки» за програмою НАТО.

 Українських науковців запрошують узяти участь у конкурсі «Наука заради миру та безпеки» за програмою НАТО.

Метою програми є посилення цивільної науки та технологій щодо вирішення нових викликів у сфері безпеки та їхнього впливу на міжнародну безпеку.

Перевага надається дослідженням у сфері штучного інтелекту, квантових та біотехнологій, технологічної конвергенції, зміни клімату, екологічної та енергетичної безпеки.

Ці та інші проєкти будуть розглядатися для фінансування в межах програми у формі чотирьох встановлених механізмів надання грантів.

Це можуть бути багаторічні проєкти досліджень і розробок (MYP), семінари провідних досліджень (ARW), курси підвищення кваліфікації (ATC), інститути передових досліджень (ASI).

Для багаторічних проєктів (24–36 місяців) немає жорстких обмежень для бюджету, а типові трирічні проєкти становлять від 150 до 350 тисяч євро.

Приймання заявок на участь у програмі триватиме до 17 лютого 2023 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Організація EMBO пропонує науковцям гранти солідарності

 Професійна організація EMBO (European Molecular Biology Organization) проводить прийом заявок від науковців на отримання однорічної стипендії.

Метою роботи організації є сприяння біологічним дослідженням та забезпечення міжнародного обміну науковців.

Гранти солідарності передбачають однорічну стипендію для дослідників, які починають, продовжують або закінчують свою докторську дисертацію.

Також стипендії надаються для постдокторських дослідників та для дослідницького перебування вчених на рівні професорів і керівників груп.

Кандидати повинні проводити дослідження в одній із предметних областей EMBO у країнах-членах EMBO із зростаючим статусом участі (Хорватія, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Італія, Литва, Люксембург, Польща, Словенія та Туреччина).

Приймання заявок триватиме до 15 лютого 2023 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ