Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Конкурси для здобувачів освіти

КОНКУРСИ ДЛЯ УЧНІВ

КОНКУРСИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Конкурси для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти

Проєкти і конкурси МАН

Проєкти, секції та відділення з улюбленої науки у твоєму місті

Освітній проект "Відкривай Україну"

 Колего, ніхто, крім нас з Вами, не знає, як багато сил Ви вкладаєте у своїх учнів і як же любо бачити їхні успіхи!

Як професіонал Ви точно замислювалися, в яке русло можна направити талант ваших вихованців. Саме тому Вам, як незамінній людині у формуванні нових поколінь, пропонуємо взяти до уваги освітній проект «Відкривай Україну» http://vidkruvai.com.ua/
Саме тут дуже цінують креативних підлітків та їхніх ініціативних наставників.
Проект навчає втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Освітня частина проекту складається з онлайн навчання учнів, вчителів через інтерактивну онлайн платформу 
http://vidkruvai.com.ua/ , і офлайн навчання для регіональної команди, підлітків малих міст, команд-фіналістів та вчителів.
Вся онлайн програма буде доступна для гостей сайту після проходження курсу учасниками проекту. Онлайн навчання проходитиме в 2 етапи, концепцію якого розробляють партнери із Києво-Могилянської бізнес школи. Головна ідея навчання підлітків полягає в тому, аби надати знання та можливість потренувати навички через інтерактивний сценарій. Він буде проводити учасників через такі теми, як командоутворення, робота з ідеями, зовнішні комунікації, китичне мислення, проектний менджмент.

Кожен учасник отримає можливість проконсультуватися з провідними столичними експертами, а переможці - цінні подарунки та освітні подорожі до Європи!

Стартував всеукраїнський конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів.

 

Стартував всеукраїнський конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів. Кожен учасник
може позмагатися за одну з трьох нагород: 1 місце - 15000 гривень; 2 місце - 5000 гривень; 3 місце - участь у розмовних клубах(англ.мова). Уся інформація та новини гранту на сторінці проєкту:
https://www.englishdom.com/ua/blog/scholarship/ .

Для того щоб взяти участь не потрібно нічого придумувати, просто розкажи власну історію: Як саме ти приймаєш участь у суспільному житті твоєї громади(місця, де ти навчаєшся; міста; району; області; країни).

Важливо! Судді перевірятимуть дотримання всіх вимог по написанню та відправці статей, тому перш ніж писати уважно перегляньте умови конкурсу.

Ми - українці, незламні та непереможні. Ми вистоїмо, Ми переможемо, Ми відродимося.

Дякуємо ЗСУ. Слава Україні!


З повагою, Ілля Олійник! - керівник проєкту https://scholarship-foundation.net/ 

Привіт, майбутній творцю своєї Громади Мрії! Хочеш змінити свою громаду?

 Стань частиною проєкту, який дає молоді шанс впливати на своє оточення та модернізувати його.

Прокачуй лідерські навички, об'єднуйся з однодумцями, щоб разом зробити наші громади кращими та сучаснішими.
Ми дамо тобі навички, що допоможуть творити зміни та формувати спільноти, а ще — навчимо втілювати мрії в реальність і створювати власні проєкти. 
Що на тебе чекає? 
4-денний офлайн-інтенсив у Львівській області;
менторська підтримка досвідчених лідерів у різних сферах;
можливість створити проєкт, спрямований на покращення життя у своїй громаді. 
Хто може взяти участь?
Молодь віком 14-20 років з Миколаївської області, яка прагне змінювати світ та має нескінченну уяву! 
Як приєднатися?
Заповнюй анкету ОСЬ ТУТ до 1 лютого включно.
Нехай твої мрії стануть джерелом невичерпної енергії!
Проєкт «ГромадиМрії» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».
 

Про проведення Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі

 Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 року №1527 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти від від 21.12.2023 № 12-20, у  місті Кропивницькому Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» з 17 по 19 квітня 2024 року у змішаному форматі буде проведено Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі (далі Фестиваль). 

Фестиваль проводиться у два етапи: І - відбірковий (заочний), ІІ - фінальний (змішаний/онлайн формат, відповідно до безпекових умов) (додаток до листа). 

До участі у заході запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, представники учнівського самоврядування, євроклубів, інших дитячих громадських об’єднань віком від 8 до 21 року включно.

З умовами проведення заходу можна детально ознайомитися на офіційному сайті ОБХТ, перейшовши за покликанням: http://mobht.mk.sch.in.ua/news/id/1053

Про проведення обласного (заочного) конкурсу солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки»

 Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради запрошує вихованців гуртків вокально-хорового жанру закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області взяти участь у обласному конкурсі солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки», який  проводиться  з метою залучення учнівської молоді до збереження  і становлення кращих традицій національної вокальної школи, використання можливостей пісенної спадщини  у  національно-патріотичному вихованні, пошуку та підтримки обдарованих і талановитих дітей.

Конкурс  проводиться з 02 січня 2024 року по 19 квітня 2024 року.

Заявки на участь у зазначеному заході приймаються до 16 квітня 2024 року на електронну адресу обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради: petelinaok2@gmail.com

З наказом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 15 грудня 2023 року № 241 «Про проведення обласного конкурсу солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки»», зареєстрованим Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції             (м. Одеса) від 20.12.2023 за № 198/755 та Положенням про проведення заходу можна детально ознайомитися на офіційному сайті ОБХТ, перейшовши за покликанням: http://mobht.mk.sch.in.ua/ 

Наказ_про_проведення_обласного_заочного_конкурсу_солістів-вокалістів_Миколаівські_дзвіночки.

Про проведення обласного (заочного) фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва (народна хореографія)

 Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради запрошує  хореографічні гуртки закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області взяти участь в обласному (заочному) фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва (народна хореографія), який  проводиться  з метою популяризації та збереження національних традицій, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті області, пошуку нових форм і методів роботи з виконавцями, поширення передового педагогічного досвіду.

Конкурс  проводиться з 02 січня 2024 року по 12 квітня 2024 року.

Заявки на участь у зазначеному заході приймаються до 30 березня 2024 року на електронну адресу обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради: veseli2022@ukr.net.

З наказом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 15 грудня 2023 року № 239 про проведення «обласного (заочного) фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва (народна хореографія)», зареєстрованим Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції     (м. Одеса) від 20.12.2023 за № 197/754 та Положенням про проведення заходу можна детально ознайомитися на офіційному сайті ОБХТ, перейшовши за покликанням: http://mobht.mk.sch.in.ua/.    

Наказ_про проведення обласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва (народна хореографія).

 

Про проведення обласного (заочного) фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт»

Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради запрошує театральні колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області взяти участь у обласному (заочний) фестивалі-конкурсі дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт», який  проводиться  з метою виявлення і підтримки дитячих театральних колективів, залучення здобувачів освіти до вивчення та розуміння кращих зразків українського та всесвітнього театрального мистецтва.

Фестиваль-конкурс проводиться з 02 січня 2024 року по 08 березня 2024 року.

Заявки на участь у зазначеному заході приймаються до 27 лютого 2024 року на електронну адресу обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради: drama_mobxt@ukr.net

З наказом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 15 грудня 2023 року № 238 «Про проведення обласного (заочного) фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів «Світ надії Дивосвіт»», зареєстрованим Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) від 21.12.2023 за № 199/756 та Положенням про проведення заходу можна детально ознайомитися на офіційному сайті ОБХТ, перейшовши за покликанням: http://mobht.mk.sch.in.ua/metodichna_scarbnitca/nakazi_pro_provedennya/2024/svit_nadii_divosvit  

Наказ Про проведення обласного (заочного) фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів СВІТ НАДІЇ ДИВОСВІТ.

Про проведення обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради запрошує майбутніх майстрів та майстринь -  вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області взяти участь у обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», який  проводиться  з метою художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини, пошуку та підтримки обдарованих і талановитих дітей.

Конкурс  проводиться з 02 січня по 30 травня 2024 року.

Заявки на участь у зазначеному заході приймаються до 07 квітня 2024 року на електронну адресу обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради: znailubikrai@ukr.net

З наказом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 15 грудня 2023 року № 240 «Про проведення обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»», зареєстрованим Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) від 21.12.2023 за № 200/757 та Положенням про проведення заходу можна детально ознайомитися на офіційному сайті ОБХТ, перейшовши за покликанням: http://surl.li/orjvz   

Наказ про проведення обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Знай і люби свій край.

Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи»

 Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи» в рамках Бандерівських читань.

Ми запрошуємо українське суспільство змінити погляд на росію, яка через імперський характер ніколи не погодиться на існування України і тому її розпад є запорукою перемоги. Метою Конкурсу є залучення молодих інтелектуалів до осмислення  викликів і перспектив в геополітичній площині в умовах розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни.
Завданням для молодого покоління українських інтелектуалів є формування національної стратегії, зміцнення українського війська і набуття Україною статусу світового лідера.
 
Лист Укр_ студії.
Положення.
 

Конкурс читців-декламаторів «СловоГрай»

 Наказ про проведення обласного (заочного) конкурсу читців-декламаторів «СловоГрай»

Положення про проведення обласного (заочного) конкурсу читців-декламаторів «СловоГрай»

Заявка на участь

Конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року»

Наказ про обласний (заочний) конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування Лідер року .

Положення про обласний (заочний) конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування Лідер року.

Зявка на участь

Конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст!»

 

Положення Я журналіст 2023.

Про проведення обласного (заочного) екологічного пленеру «Моя Україна»

Протягом 2023-2024 років, щорічно, проводится обласний (заочний) екологічний пленер «Моя Україна» (далі – Пленер) метою виховання бережливого ставлення до довкілля, формування у здобувачів освіти естетичного смаку, розвитку осмислення простору ландшафту, виявлення та підтримки обдарованої талановитої молоді, формування стійкого інтересу у здобувачів освіти до трудової, природоохоронної, патріотичної роботи, сприяння свідомому вибору професії

наказ 193 обласний заочний екологічний пленер Моя Україна

Конкурси, що втратили чинність

Наказ 167 Конкурси що втратили чинність.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

 Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (далі – Конкурс) проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки:

Міністерства молоді та спорту України,

Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,

Національної академії педагогічних наук України,

Європейської культурної асамблеї,

Київської міської державної адміністрації,

Всеукраїнського товариства «Знання» України.

Метою Конкурсу є сприяння утвердженню української національної та громадянської ідентичності, поширення патріотичних ідей, виявлення і підтримка обдарованої молоді, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проектах, підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури й мистецтва, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

- зміцнення національної єдності;

- консолідація українського суспільства;

- відновлення і збереження історичної пам’яті українського народу;

- національно-патріотичне виховання молоді;

- суспільний діалог задля національної ідентичності;

- героїчне протистояння Українського народу;

- свобода світогляду, віросповідання та капеланство;

- формування громадянської позиції, патріотичної свідомості, української та європейської ідентичності молоді засобами мистецтва;

- інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків

До участі у Конкурсі запрошуються: учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молодь, інші зацікавлені особи.
Конкурс проходить з 10.10.2023 по 22.01.2024.
Прийом конкурсних робіт забезпечується з 10.10.2023 по 06.01.2024.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 18.01.2024

Оголошення переможців – 22.01.2024

Конкурсні роботи направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «ПІБ_на Конкурс», одночасно заповнюється заявка за посиланням: https://cutt.ly/zwmpRNHN

Щорічний Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України засновано за ініціативи Герасименка Олександра Олександровича, Президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень.

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015, institute2014@ukr.net 

Запрошуємо прийняти участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі документального аматорського кіно

З 06 листопада 2023 року по  29 лютого 2024 року планується проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу документального аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років» (далі – конкурс).

Організаторами конкурсу є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  та Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

Конкурс буде проводитися відповідно до Умов, що додаються. До участі у Конкурсі запрошуються учнівські колективи та окремі автори закладів загальної середньої, позашкільної , професійної (професійно-технічної)   освіти, представники дитячих громадських організацій.

Для участі у заході просимо до 22 грудня 2023 року пройти електрону реєстрацію за посиланням https://forms.gle/Pes8e4AqfKr3GRXp6

Додаткова інформація – за телефоном (044) 531-19-98, контактна особа – Наталія Майдебура: e-mail-center.patriotua@gmail.com; (066) 697-88-50, контактна особа – Інга Ширяєвська: e-mail-octk2015@gmail.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ Умови конкурсу Кіно УДЦ