Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Конкурси для здобувачів освіти

КОНКУРСИ ДЛЯ УЧНІВ

КОНКУРСИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Конкурси для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти

Проєкти і конкурси МАН

Проєкти, секції та відділення з улюбленої науки у твоєму місті

  Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему “Україна - це Європа”, музичні та декоративно-ужиткові роботи.
Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті: eu.kod-natsii.com/ з 01.05 по 31.05, оцінювання творчих проєктів по 09.06, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.
Також, для усіх охочих, Освітня платформа Фестивалю пропонує кинути виклик своїм знанням про Європу, склавши відповідне Тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: eu.kod-natsii.com/test/ з 01.05 по 24.05, скласти тестування з 09.05 по 31.05, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування!
Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу: eu.kod-natsii.com/
 
Кинь виклик своїм знанням про Європу у межах Конкурсу 

Про проведення обласного конкурсу «Юний дослідник»

Наказ та положення обласного конкурсу Юний дослідник 24-25 рр.

Наказ про проведення обласного конкурсу юних флористів квітуча Україна від 13.02.24 № 46

Наказ проведення обласного конкурсу юних флористів Квітуча Україна від 13_02_2024_ № 46.

Освітній проект "Відкривай Україну"

 Колего, ніхто, крім нас з Вами, не знає, як багато сил Ви вкладаєте у своїх учнів і як же любо бачити їхні успіхи!

Як професіонал Ви точно замислювалися, в яке русло можна направити талант ваших вихованців. Саме тому Вам, як незамінній людині у формуванні нових поколінь, пропонуємо взяти до уваги освітній проект «Відкривай Україну» http://vidkruvai.com.ua/
Саме тут дуже цінують креативних підлітків та їхніх ініціативних наставників.
Проект навчає втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Освітня частина проекту складається з онлайн навчання учнів, вчителів через інтерактивну онлайн платформу 
http://vidkruvai.com.ua/ , і офлайн навчання для регіональної команди, підлітків малих міст, команд-фіналістів та вчителів.
Вся онлайн програма буде доступна для гостей сайту після проходження курсу учасниками проекту. Онлайн навчання проходитиме в 2 етапи, концепцію якого розробляють партнери із Києво-Могилянської бізнес школи. Головна ідея навчання підлітків полягає в тому, аби надати знання та можливість потренувати навички через інтерактивний сценарій. Він буде проводити учасників через такі теми, як командоутворення, робота з ідеями, зовнішні комунікації, критичне мислення, проектний менджмент.

Кожен учасник отримає можливість проконсультуватися з провідними столичними експертами, а переможці - цінні подарунки та освітні подорожі до Європи!

Стартував всеукраїнський конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів.

 

Стартував всеукраїнський конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів. Кожен учасник
може позмагатися за одну з трьох нагород: 1 місце - 15000 гривень; 2 місце - 5000 гривень; 3 місце - участь у розмовних клубах(англ.мова). Уся інформація та новини гранту на сторінці проєкту:
https://www.englishdom.com/ua/blog/scholarship/ .

Для того щоб взяти участь не потрібно нічого придумувати, просто розкажи власну історію: Як саме ти приймаєш участь у суспільному житті твоєї громади(місця, де ти навчаєшся; міста; району; області; країни).

Важливо! Судді перевірятимуть дотримання всіх вимог по написанню та відправці статей, тому перш ніж писати уважно перегляньте умови конкурсу.

Ми - українці, незламні та непереможні. Ми вистоїмо, Ми переможемо, Ми відродимося.

Дякуємо ЗСУ. Слава Україні!


З повагою, Ілля Олійник! - керівник проєкту https://scholarship-foundation.net/ 

Про проведення обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради запрошує майбутніх майстрів та майстринь -  вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області взяти участь у обласному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», який  проводиться  з метою художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини, пошуку та підтримки обдарованих і талановитих дітей.

Конкурс  проводиться з 02 січня по 30 травня 2024 року.

Заявки на участь у зазначеному заході приймаються до 07 квітня 2024 року на електронну адресу обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради: znailubikrai@ukr.net

З наказом департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації від 15 грудня 2023 року № 240 «Про проведення обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»», зареєстрованим Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) від 21.12.2023 за № 200/757 та Положенням про проведення заходу можна детально ознайомитися на офіційному сайті ОБХТ, перейшовши за покликанням: http://surl.li/orjvz   

Наказ про проведення обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Знай і люби свій край.

Конкурси, що втратили чинність

Наказ 167 Конкурси що втратили чинність.