Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Новорічна магія мистецтва

05/01/2022

 З 18 по 25 грудня 2021 року, з метою популяризації та збереження кращих зразків української творчості, подальшої співпраці з талановитими митцями, залучення до мистецтва талановитих дітей та обдарованої молоді, підвищення рівня технічної майстерності відбувся Міжнародний дистанційний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Італія-Україна-Іспанія «Новорічна магія мистецтва» серед здобувачів освіти закладів освіти. Організаторами конкурсу виступили Культурно-освітній центр Favorite Fest в Україні, Творчий центр Артландія, Фундація європейського мистецтва в Іспанії Барселона.

Вихованці «Зразкового художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Оранжеве небо» (керівник Оксана Єрмак-Слєпуха) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради охоче взяли участь у конкурсі.

Рішенням журі, до складу якого увійшли відомі та шановані викладачі образотворчого мистецтва, митці, художники Італії, Іспанії та України, вихованка студії ОТМ «Оранжеве небо» Чишко Марія посіла 1 місце в номінації «Живопис».

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у новому році!

 

Всі новини →