Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Позашкільна освіта відчуває підтримку

26/11/2021

 26 листопада 2021 року директор обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради Лариса Щукіна взяла участь у зустрічі під головуванням народного депутату України Грищука Романа Павловича, Голови підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти  Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій з членами Правління Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Було розглянуто основні питання:

1.    Функціонування закладів позашкільної освіти в умовах децентралізації.

2.    Розширення змісту діяльності закладів позашкільної освіти.

3.    Призупинення закриття закладів позашкільної освіти.

4.   Активізація державно-громадського партнерства у сфері позашкільної освіти.

Організаторами заходу виступили підкомітет з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти  Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій та Міжнародна асоціація позашкільної освіти. Учасниками заходу були представники Правління Міжнародної асоціації позашкільної освіти – областей України.

Роман Грищук завірив присутніх у підтримці закладів позашкільної освіти на місцях. Наголосив на необхідності співпраці адміністрації закладів з представниками органів місцевого самоврядування, необхідності швидкого реагування на процеси злиття, закриття, ліквідації закладів позашкільної освіти.

Олена Биковська, Президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти, завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор зупинилася на потребі термінового реагування на процеси, які відбуваються на місцях в умовах децентралізації, стосовно злиття, закриття, ліквідації закладів позашкільної освіти.

Позашкілля разом – це сила! Позашкіллю бути! Працюємо разом задля нових звершень та перемог!

 

Всі новини →