Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Школярів, учнів профтехів та студентів закладів ФПО запрошують взяти участь в Міжнародній освітній програмі – реєстрація триває до 23 жовтня

15/10/2020

Школярів 10-11 класів, учнів перших-других курсів закладів професійної та фахової передвищої освіти запрошують взяти участь у програмі «Коледжі Об’єднаного Світу» (UWC Україна). Програма пропонує повну або часткову стипендію, яка може покривати до 100% витрат на навчання та проживання. 

Навчання відбувається англійською мовою впродовж 2 років.  Учасники обирають 6 предметів для вивчення серед таких освітніх галузей: рідна мова і література, іноземна мова, суспільні науки, природничі науки, математика та мистецтво. Навчання проходить в одній з 18 шкіл програми.  

Для участі у відборі потрібно до 23 жовтня 2020 року заповнити аплікаційну форму та додати два рекомендаційних листа за посиланням.

Детальна інформація про програму, критерії та процес відбору учасників розміщена на сайті організації «Коледжі Об’єднаного Світу» (UWC Україна).

Також можна отримати додаткову консультацію, написавши на електронну пошту: admissions@ua.uwc.org.

Конкурсний відбір школярів за програмою "Коледжі об'єднаного світу" (UWC Україна)

Всі новини →