Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Делегація Миколаївської області відвідала урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля

02/10/2018

   28 вересня 2018 року делегація Миколаївської області взяла участь  в урочистостях з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, який проходив у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова  м. Киів.

   Відеопривітанням дошкільників України поздоровила зі світом  Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

  Перед представниками дошкільної ланки освіти України виступили та привітали зі святом перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко.

   В урочистостях  брали  участь представники Міністерства освіти і науки України, департаментів освіти обласних державних адміністрацій, відділів та управлінь освіти, педагогічні працівники та керівники закладів дошкільної освіти України. Для педагогів дошкілля України відбувся святковий концерт.

   Педагоги Миколаївщини відвідали різноманітні майстер-класи, виставку - ярмарок новинок програмно-методичної літератури, фахових періодичних видань для педагогів і дітей, виставку студентських дипломних робіт. 

 

Всі новини →