Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Вища освіта » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Оголошення

Проект «Активний громадянин – ефективна влада»

 Партнерами проекту в Україні є громадська організація «Світ розвитку суспільства» та обласні заклади післядипломної педагогічної освіти (ІППО) Ужгорода, Миколаєва, Запоріжжя, Полтави та державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти (ІМЗО).

Проект реалізується Центром європейської політики Братислави ( www.cep.sk ) та «Світ розвитку суспільства» Ужгород (www.facebook.com/World.of.development/) за партнерської підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Закарпатського, Запорізького, Миколаївського та Полтавського інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Фінансова підтримка надається Агенцією SlovakAid ( www.slovakiad.sk ) та Фондом Конрада Аденауера ( www.kas.de/web/slowakei ).

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНІ  МАТЕРІАЛИ        ДОДАТОК 

 Для вступників, які планують навчатися у закладах професійної освіти, стартують дні відкритих дверей.

У межах днів відкритих дверей вступники разом з батьками можуть ознайомитися з матеріально-технічною базою закладів, поспілкуватися з майбутніми викладачами, дізнатися про зміст навчання, наявність гуртожитків тощо.

 

  Завантажити графік
Формат: PDF | Добавлен: 16/02/2019 22:59:22
213Kb Скачать скачать