Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Міжнародні проєкти, програми

Erasmus+ Програма ЄС для освіти, навчання, молоді та спорту

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОРТАЛ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА. Будуємо інноваційну Україну

Новий набір школярів та студентів для участі у EU Study Days (Єврошколи)-2023

Допомога Японії в Україні

«Велика ідея»

"Велика ідея". Сайт дуже зручний у використанні, містить понад 200 можливостей щомісяця – гранти, конкурси, події, школи з різних спеціальностей та для людей різного віку, які проходять як на території України, так і в різних куточках світу.

МЛАДІНФО

Асоціація освіти Mladiinfo International: об’єднуючи три континенти: Азію, Африку та Європу, впливові особи Mladiinfo дають можливість молоді стати творцями позитивних змін. Ми надихаємо молодь розвивати свої таланти та потенціал і підтримуємо їх рости відповідальними громадянами.
Ми віримо в силу освіти. Ми підтверджуємо силу єдності. Ми створюємо людський капітал.
Віддані молоді, вирішуючи її потреби та виклики, ми здійснюємо численні заходи, щоб залучити молодь до покращення безкоштовної освіти, розширення прав і можливостей молоді, молодіжних ЗМІ та працевлаштування. Ми розвиваємо потенціал молоді, а також молодіжних громадських організацій, таким чином роблячи внесок у створення більш стійких суспільств.

«Platforma»

«Platforma» На цьому сайті, окрім цікавих статей, є і розділ «Можливості», у якому зібрані варіанти навчання, стажування в різних куточках світу