Українська | Русский | English
Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Публічне обговорення

Вступна кампанія 2024 року до закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-техніної) освіти

  Департамент освіти і науки облвійськадміністрації повідомляє про проведення консультацій з громадськістю щодо вступної кампанії 2024 року до закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою проведення консультацій є обговорення з батьківською громадськістю, студентами та здобувачами освіти особливостей прийому у 2024 році для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти. Консультації проводитимуться з червня по листопад.

Графік проведення громадських консультацій та звернень громадян на «гарячу лінію»:

Понеділок – Четвер – з 8:30 до 17:00

П’ятниця – з 8:30 до 16:45

Субота – неділя – вихідний

Обідня перерва з 12:00 до 12:45

Консультації щодо вступної компанії проводитимуться за телефоном: (0512) 37-94-95.

Відповідальна особа: Віннік Юлія Олегівна – начальник відділу професійної (професійно-технічної) освіти, координації діяльності вищої освіти, науки департаменту освіти і науки облвійськадміністрації.

Обговорення проєкту рішення Миколаївської обласної ради «Про зміну типу та назви закладу освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області та затвердження його статуту»

 Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє про проведення публічних громадських обговорень щодо винесення на обговорення проєкту рішення Миколаївської обласної ради «Про зміну типу та назви закладу  освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області та затвердження  його  статуту».

Метою розроблення проєкту акта є реалізація реформи старшої профільної школи за концепцією «Нова українська школа» та приведення типу закладу у відповідність до Закону України «Про повну загальну середню освіту» шляхом реорганізації Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату          І-ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради» у Комунальний заклад Миколаївської обласної ради «Миколаївський обласний академічний ліцей «Адміральський».

Прийняття цього рішення сприятиме отриманню дітьми якісної базової і профільної середньої освіти та ефективному використанню майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

Пропозиції щодо проєкту рішення Миколаївської обласної ради просимо надсилати протягом травня-червня 2024 року на електронну адресу: demiden@ukr.net

Консультації щодо проєкту рішення Миколаївської обласної ради за телефоном: (0512) 37-92-99.

Відповідальна особа: Демиденко Тетяна Анатоліївна – начальник відділу інклюзивної освіти та роботи з інтернатними закладами департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації. 

Проєкт Статуту ліцею Адміральський.

ПРОЄКТ рішення Адміральський.

Обговорення проєкту рішення Миколаївської обласної ради «Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Миколаївська спеціальна школа № 6» Миколаївської обласної ради, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаїв

 Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє про проведення публічних громадських обговорень щодо винесення на обговорення проєкту рішення Миколаївської обласної ради «Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Миколаївська спеціальна школа № 6» Миколаївської обласної ради, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, виклавши його у новій редакції».

Метою розроблення проєкту акта є створення умов для здобуття повної загальної середньої освіти дітьми, які мають порушення слуху та мовлення, успішної соціальної адаптації шляхом комплексної корекційно-розвиткової роботи та психолого-педагогічної реабілітації на різніх освітніх рівнях.

Прийняття цього рішення сприятиме можливості отримання дітьми з порушенням мовлення повної загальної середньої освіти наближено до місця їх проживання.

Пропозиції щодо проєкту рішення Миколаївської обласної ради просимо надсилати протягом травня-червня 2024 року на електронну адресу: demiden@ukr.net

Консультації щодо проєкту рішення Миколаївської обласної ради за телефоном: (0512) 37-92-99.

Відповідальна особа: Демиденко Тетяна Анатоліївна – начальник відділу інклюзивної освіти та роботи з інтернатними закладами департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації. 

СТАТУТ 2024 КЗМСШ№6 

ПРОЄКТ рішення № 6.