Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Професійна (професійно-технічна) освіта » Актуальна інформація
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Актуальна інформація

Вступна кампанія у 2020 році у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївщини

Професійно-технічна освіта – це можливість опанувати професію за короткий проміжок часу (від 6 місяців до 3-х років), розпочати кар’єру вже під час навчання, отримувати стипендію та безкоштовний гуртожиток. Крім того, учні профтехів проходять оплачувану практику на підприємствах.

Вступна кампанія до закладів профосвіти у 2020 розпочинається у травні-червні й триває до 1 вересня. Докладні терміни та конкурсний відбір кожен профтех визначає у своїх Правилах прийому, які зазвичай розміщуються на сайтах закладів у розділах для вступників.  

У період карантину приймальними комісіями закладів професійної (професійно-технічної) освіти Міністерство освіти і науки України рекомендує здійснювати роботу із вступниками дистанційно, використовуючи інформаційні матеріали, розміщені на офіційному сайті Міністерства у розділі  «Вступ 2020: Профосвіта» (http://bit.ly/Vstup2020 або https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita).

 

Перш ніж подати документи до профтеху, важливо більше дізнатися про обрану професію і матеріально-технічну базу закладу, можливості для навчання за дуальною формою. Для цього можна відвідати їх профорієнтаційні заходи або, наприклад, Дні відкритих дверей (докладніше: http://bit.ly/dni-vidkritih-dverej).

 

ПРО ЄДИНІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГУРТОЖИТКАМИ В ПРОФТЕХАХ - УРЯД ЗАТВЕРДИВ ВІДПОВІДНИЙ ПОРЯДОК

Завантажити

Дні відкритих дверей у закладах професійної освіти Миколаївської області

 Для вступників, які планують навчатися у закладах професійної освіти, стартують дні відкритих дверей.

У межах днів відкритих дверей вступники разом з батьками можуть ознайомитися з матеріально-технічною базою закладів, поспілкуватися з майбутніми викладачами, дізнатися про зміст навчання, наявність гуртожитків тощо.

Планується, що графік постійно оновлюватиметься.  ЗАВАНТАЖИТИ  ГРАФІК 

Про проведення XVII Міжнародного фестивалю перукарського мистецтва, моди і дизайту "Кришталевий Янгол"

  Завантажити лист департаменту професійної освіти
Формат: PDF | Добавлен: 11/12/2018 15:34:41
333Kb Скачать скачать
  Розпорядження голови облдержадміністрації від 11.06.2018 р. № 223 - р
Формат: PDF | Добавлен: 18/10/2018 15:38:26
197Kb Скачать скачать
  ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ УМОВ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА В 2019 РОЦІ
Формат: PDF | Добавлен: 28/11/2018 11:17:58
894Kb Скачать скачать