Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Журналісти ОБХТ в роботі

23/11/2021

 20 листопада 2021 року, з метою збереження навколишнього середовища та сортування сміття в житловому комплексі «Північна зірка» відбулося офіційне відкриття компостерів для переробки органічних відходів.

Вихованці «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» (керівники Панченко В.І., Василенко І.А, Чуприна Д.О.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради завітали на відкриття та зняли матеріал для сюжету.  На відкритті були присутні депутат районної ради Сергій Колесник, який, до речі, є ініціатором проєкту, координаторка проєкту «Сафарі для громад: компостування в містах» Анжеліка Зозуля та членкиня правління громадської спілки «Пермакультура в Україні» Тетяна Чучуко. Також на відкриття завітали мешканці житлового комплексу, які поставили запитання експертам з компостування.

Юні журналісти взяли інтерв’ю у гостей та організаторів. Відео заходу вже розміщено на YouTube-каналі ОБХТ, тому кожен бажаючий має змогу дізнатися про подію більше.

 

Всі новини →