Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Вітаємо наших переможців ХХІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»

22/11/2021

   На початку листопада у Львівській області відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль патріотичної творчості «Сурми Звитяги-21», з метою формування в молоді високих духовних якостей на основі національно-культурних традицій; утвердження національно-патріотичного виховання, пропаганди здорового способу життя на основі національних звичаїв і традицій, збереження історико-культурного та духовного надбання. Протягом багатьох років у ньому залюбки беруть участь вихованці «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Сузір’я» (керівник Людмила Доленко) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради. Цьогоріч участь могла бути як очною, так і дистанційною. Наші вокалісти змагалися заочно. Учасників було багато з різних міст України.

Вихованці «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Сузір’я» продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та артистизму і за рішенням професійного журі отримали призові місця. В номінації «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі, вокально-хорові колективи», в молодшій віковій категорії:

1 місце - Коган Вероніка, Підгорна Евеліна, Мельников Богдан, Супрун Іванна;

2 місце - дует: Мельников Богдан, Супрун Іванна.

Щиро вітаємо наших переможців та їх керівника з перемогами і бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів!

 

Всі новини →