Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Україна починається з тебе!»

12/10/2021

5-8 жовтня 2021 року команда Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяла участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Україна починається з тебе!» у м. Київ, присвяченому 30-й річниці Незалежності України.

Протягом декількох днів 29 команд-учасниць з усієї України змагалися у майстерності, виготовляючи флористичні арт-об’єкти у номінаціях «Квіткові килими» та «Флористичні скульптури».

Для учасників конкурсу був проведений майстер-клас з флористики «Створення букету за національно-патріотичною тематикою та етно-букетів (в українському стилі)» Ольгою Кабальською, провідним флористом з Академії флористики Наталії Агеєвої, а також майстер-клас з флористики та фітодизайну від фахівців кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну НУБІП.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу команда ОЕНЦУМ у складі вихованок гуртків – Буракової Владислави та Василенко Дар’ї, та їхнього керівника – Кустурової Світлани Анатоліївни, посіла ІІІ місце у номінації «Квіткові килими». Вітаємо юних флористів з перемогою!

Всі новини →