Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Інформація про творчий звіт «Народного художнього колективу» духового оркестру Палацу творчості учнів м. Миколаєва. «Під звуки золотих фанфар»

08/10/2021

Відповідно до Положення про почесні звання «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», з метою оцінки рівня майстерності для підтвердження почесного звання «Народний художній колектив» 06 жовтня 2021 року, з дотриманням санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог на період карантину, відбувся творчий звіт  «Народного художнього колективу» духового оркестру Палацу    творчості учнів м. Миколаєва під керівництвом Камінецького Федора Михайловича.

Рівень виконавської майстерності оцінювала оглядова комісія, яка прийшла до загального висновку: програма творчого звіту колективу була виконана на високому художньому рівні.

У концертній програмі прозвучали оркестрові твори зарубіжних та українських класиків, п’єси сучасних композиторів, джазові та рок-композиції.

Під акомпанімент духового оркестру патріотичні пісні виконували вихованці вокального ансамблю «Барви» Палацу творчості учнів м. Миколаєва, високу виконавську майстерність показали тріо кларнетистів, солісти трубачі та саксофоністи, ансамбль духових інструментів.

По завершенні творчого звіту вихованців та педагогів духового оркестру Палацу творчості учнів м. Миколаєва  Лариса Щукіна, директор обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, Заслужений працівник освіти України, кавалер ордену княгині Ольги ІІІ ступеня, привітала з 40-річним ювілеєм колектив та вручила керівнику колективу Федору Камінецькому нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський», за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Відповідно до протоколу, оглядова комісія одноголосно вирішила порушити клопотання перед Міністерством освіти і науки України про підтвердження почесного звання «Народний художній колектив» «Народному художньому колективу» духовому оркестру Палацу творчості учнів м. Миколаєва.

 

Всі новини →