Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено змагання з кіберорієнтування

30/03/2021

 Кіберспорт є новим видом технологічної активності, що бурхливо розвивається. Сучасні комп’ютерні програми дозволяють створювати 3D-реальність: майже справжній ліс, річки, дороги, яри та висоти. За допомогою цієї технології, не виходячи з дому, можливо відпрацьовувати техніку та навички орієнтування на віртуальній місцевості.

В умовах карантинних обмежень цей вид активності є достатньо корисним, як для проведення занять з гуртківцями, так і для організації змагань.

28 березня 2021 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено змагання з кіберорієнтування, присвячені 77 річниці визволення міста Миколаєва від нацистських загарбників.

В заході взяли участь більше ста учасників закладів освіти міста області.

Змагання проходили на 4 дистанціях різного рівня складності – від «Новачків» до «Еліти». В залежності від обраної складності, учасники кіберорієнтування отримали свої карти. Переможець визначався за кількістю знайдених контрольних пунктів в віртуальній реальності та часом виконання завдання.

В гострій боротьбі перемогу здобув Анпілогов Ілля (учень Кривобалківського закладу загальної середньої освіти Веснянської сільської ради, тренер Павлішин М. М.). Призерами змагань стали Пугачевський Дмитро та Яланський Андрій (вихованці Вознесенського міського центру дитячої та юнацької творчості, тренер Носков І. П.)

Вітаємо переможців! До зустрічі на реальних дистанціях!

Всі новини →