Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти у Снігурівському професійному ліцеї

04/10/2019

 

04 жовтня 2019 року під час урочистостей з нагоди Дня працівників освіти Снігурівський професійний ліцей отримав нову сучасну сільськогосподарську техніку для модернізації навчально-виробничого процесу з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

У заході взяла участь заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації – начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення Комісарова Л.О., яка привітала колектив зі святом, побажала творчих звершень і життєвої наснаги для професійного зростання, щирого визнання за самовіддану працю на благо майбутнього України, та вручила директору ліцею Дмитрусенку С.Б. ключі від нового трактора колісного Беларус МТЗ-82.1.

Сільськогосподарська техніка була придбана за рахунок освітньої субвенції з державного та співфінансування з обласного бюджетів.

Всі новини →