Департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації » Новини
Українська | Русский | English
Головна Керівництво Структура та контакти Нормативно-правова база Новини Актуально Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено захід із нагоди 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

09/10/2018

09 жовтня 2018 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва проведено захід із нагоди 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського з використанням інтерактивних ігрових вправ на тему «Чи знаємо ми Василя Сухомлинського».

Мета заходу  – популяризація педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського засобами інтерактивних ігрових вправ на основі онлайн-сервісів, створених на онлайн-платформах Kahoot, Flippity та LearningApps, і сприяння підвищенню рівня професійної компетентності та ерудованості вчителів суспільствознавства.

У заході взяли участь педагогічні, науково-педагогічні працівники і слухачі курсів підвищення кваліфікації учителів історії та правознавства зі спецкурсом «Громадянська освіта»

Всі новини →